Sıkça Sorulan Sorular

Beğendiğiniz tüm koleksiyonlarımızı Koza Halı Satış Noktalarımızdan ya da Trendyol üzerinden satın alabilirsiniz. Size en yakın satış noktamız için https://kozahali.com.tr/satis-noktalari.html adresini ziyaret edebilirsiniz.

Tüm koleksiyonlarımızı bayilerimize giderek ya da web sitemiz üzerinden inceleyebilirsiniz. Hayad, Boutique ve Ölç, Gel Keselim koleksiyonlarımızı  https://kozahali.com.tr/koleksiyonlar.html adresinde bulabilirsiniz.

Satış noktalarımızdan almış olduğunuz ürünlerimizi iadesi için E-Halı Servisi’ne iade talebinde bulunabilirsiniz. E-Halı Servisi’ne 444 1 682 ya da 0850 888 1 682 numaralarından ulaşabilirsiniz.

E-Ticaret üzerinden almış olduğunuz ürünümüzü, teslimat gününden itibaren 14 gün içinde, tahrip etmeden ve kullanmadan, ilk aldığınız haliyle iade edebilirsiniz. İade işlemi için, ürünün faturası ve sipariş numaranızın yer aldığı bir iade formu/dilekçesi yeterli olacaktır. İadeniz gerçekleştikten sonra eft/havale ile yapılan ödemeler 10 gün içinde iade edilecektir. Kredi kartından yapılmış ödemelerin iadesi ise 2-6 hafta içinde bankanız tarafından kartınıza yansıtılacaktır.

Bayiliklerimiz ve satış noktalarımızdan aldığınız ürünlerimiz için E-Halı Servisi aracılığıyla  değişim talebinde bulunabilirsiniz. E-Halı Servisi’ne 444 1 682 ya da 0850 888 1 682 numaralarından ulaşabilirsiniz.

E- ticaret kanalları üzerinden satın aldığınız ürünümüz için teslim tarihinden itibaren 14 gün içinde değiştirme talebinizi gerçekleştirebilirsiniz. Ürünün faturası ve tüm nüshaları, istemiş olduğunuz ürünün; adı, kodu ve sipariş numaranızı içeren bir e-posta veya iletişim formu ile değişim talebinde bulunabilirsiniz. Almış olduğunuz ürünü orjinal ambalajı, kutusu, parça ve materyalleri ile birlikte özenli ve zarar gelmeyecek bir şekilde hazırlayarak, size gönderilen faturanın arka kısmında yer alan ilgili bölümü, doldurup YURTİÇİ KARGO firması ile gönderim yapabilirsiniz. Ürün tarafımıza ulaştıktan hemen sonra, kalite kontrol yetkililerimiz tarafından incelenecek ve değişimi engelleyecek herhangi bir durum yok ise değişim ve diğer talepleriniz yerine getirilerek siparişiniz ivedi gönderimi sağlanacaktır.

İade ve değişim gönderileriniz için adresimiz:

Organize Sanayi Bölgesi 83104 Nolu Cad. No:12 Başpınar / Gaziantep / Türkiye

Satın almış olduğunuz tüm halılarımızın bakımını, saçak tamir ve onarımını E-Halı Servisi aracılığıyla yaptırabilirsiniz. Aynı zamanda halılarımızın iade ve değişim taleplerini de E-Halı Servisine iletebilirsiniz

E- Halı Servisi iletişim bilgileri

Telefon: 444 1 682 / 0850 888 1 682

E-mail: info@e-haliservisi.com

Adres: Kale Mahallesi, Ankara Blv. 14 km D:No:81, 16450 Kestel/Bursa

Ayrıntılı bilgi almak için: https://www.e-haliservisi.com/

Yurt dışına gönderim taleplerinizi (342) 337 97 46 numarasından ihracat birimine bağlanarak yapabilirsiniz.

Bulunduğunuz bölgenin bölge bayisine ulaşarak bayilik talebinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bölge bayilerimize ulaşmak için https://kozahali.com.tr/bolge-bayileri.html adresini ziyaret edebilirsiniz.

Kayseri ve İstanbul bölgelerimiz için 342 337 97 46 numarasından bizlere ulaşabilirsiniz.

1- Halının ölçüsü

Seçtiğiniz halı, yaşam alanlarınızın boyutuna uygun ve doğru ölçülerde olmalıdır. Halınızın metrekaresini en ve boy ölçülerini çarparak öğrenebilirsiniz.

Halınızı satın almadan önce maskeleme bandı yardımıyla halınızın nasıl duracağını anlayabilirsiniz.

2- Kullanılan malzeme

Halınız dokunurken kullanılan malzemenin ve hav boyunun, kullanım alanınıza uygun olması gerekmektedir.

3- Renk ve desen

Halınızın renk ve deseninin tüm dekorasyon parçalarınızla uyumlu olması, yaşam alanınıza bir bütünlük katacaktır. Aynı zamanda doğru renk tercihiyle odanızın görünümünü değiştirebilir, tarzınızı kolayca yansıtabilirsiniz.

Açık renkli halıları tercih ederek dar alanlarınızı daha geniş ve ferah gösterirken, koyu renk halı tercihleriyle boyut ve derinlik katabilirsiniz. Aynı zamanda mutfak, koridor gibi kullanımın yoğun olduğu, kolay kirlenebilen alanlarda koyu renk halıları tercih etmeniz kullanım kolaylığı sağlayacaktır.

Halınızı düzenli olarak, süpürmelisiniz.

Halınızı temizlerken çamaşır suyu gibi yıpratıcı ve ağır temizlik ürünlerini kullanmamalısınız.

Halınızın temizliğinde profesyonel yardım alarak, daha güvenli bir temizleme işlemi yaptırabilirsiniz.

Halılarınız yıkandıktan sonra, kötü koku ve bakteri oluşumunu önlemek için halınızın tamamen kuruduğundan emin olmalısınız.

Halınızın renginin ve dokusunun daha dayanıklı olması için, halınızı doğrudan güneş ışınına maruz bırakmamalısınız.

Halınızı düzenli olarak temizlemelisiniz.

Halınızın, eşyaların altında kalan kısımlarında daha az tahrip olması için belirli aralıklarla eşyaların yerini değiştirmelisiniz.

Halılarınızı kaldırmadan önce doğru şekilde temizlemelisiniz. Halınızı mutlaka rutubetsiz bir ortamda, yere değmeyecek şekilde ve rulo halinde saklamalısınız.

(342) 337 97 46 numarası ya da info@kozahali.com e-mail adresi üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz.